Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz Sys85 #278289 üzenetére

    Nekem még Note II volt anno, annál szerettem a tollat... bár, szerintem a telefon kicsi ahhoz, hogy jól ki lehessen használni. Ha most kéne tanulnom valamit, biztos hogy az iPad-hoz vennék egy Pencil 2-t, és azzal jegyzetelnék.
    2020-ban, amikor szakvizsgára készültem, akkor még Samsungos révén, egy Tab S6-ot vettem, na annak a mérete, súlya már pont ideális volt jegyzeteléshez. Aztán azt eladtam, mert Windows laptop kellett a CT leletezéshez. Egy HP EliteBook 1030 G2 X360 lett... ahhoz is volt tollam, de az már túl nagy és nehéz volt ahhoz, hogy kényelmesen lehessen rajta írni. Őt váltotta az M1 Air, és hát ég és föld... pedig a HP is egy igen jó gép volt, és 750 ezer lett volna újonnan, szóval abszolút felső kategória. De az M1 jobb... sokkal.

    Egyébként telefon terén nálam is a Samsung lenne a favorit, ha most valaki azt mondaná, hogy vissza kell váltanom droidra. A kínaiak valahogy nem jönnek be. Lehet, hogy jók, sőt biztos, hogy jók, de akkor se.

    A 14 pro-t sok évre vettem. Igen nagyot kéne gurítani az Apple-nek ahhoz, hogy 3 éven belül cseréljem. És, ahogy nézem évről évre a fejlődést, akkorát nem fognak újítani. Ez az a telefon, amire azt mondom, hogy jelenleg kompromisszumok nélkül elégedett vagyok vele, nem érzem, hogy bármiben is több vagy jobb kéne. Illetve, de: a 14 pro minden tulajdonsága 12 mini méretben... de ez már az álom kategória. :D

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák