Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz BigBlackDog #278092 üzenetére

    Sajnos jobban meg kellett volna gondolnom az autóvásárlást. A KIA nem épp minőségi eszköz, de bedőltem a jóhírnek. Pedig már a szalonban is láttam ahogyan a karosszéria lemezek úgy állnak rajta mint tehénen a gatya. Össze van heftelve rendesen az biztos, de az illesztéssel nem törődtek, még a Dacia is igényesebben van barkácsolva.
    A motor olajat eszik 34e után (mondjuk ez meg a VW-nél gyalázatos, a ~3,6 literemmel körbe röhögnének)
    Most igaz, hogy majdnem csak visszakapnám az autó árát, de abból meg esetleg újat ebben a méretben nem kapok (cca 8M). És nem akarnám kiegészíteni még 4M-mel.
    Minden esetre az autót kivenném a képletből, mivel az Android nem hasalt el rajta. És a kábelt is, mert ha kontakt probléma lenne, akkor azonnal összeomlana és nem is indulna újra kábelbabrálás nélkül.
    Esetleg a bluetooth kapcsolatot felejtetem még el, hátha az zavar be. Konkurenciánál ez sem bolt probléma forrása.

    Gabonetta: megelőztél

    A lényeg. Legközelebb NoKIA :D

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák