Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz markknight #276330 üzenetére

    Nézd meg a Photos mobilnet beállítását, mobilnetnél a wifi asszisztenst, 5G modellen iCloud backup ne mehessen, azt is lehet az adott apptól megvonod a mobilnet hozzáférést.

    #276338
    Nyilván akit érint nincs azzal kisegítve millió másiknak nem ügy, azt azért írtam akinek probléma az ne csináljon úgy mintha általános hiba lenne a másik 1 milliárdnak is, mert nem tűnik annak számok alapján.
    Már lapoztam volna, ha nem kötöttek volna bele. Azzal nem tudok mit kezdeni három javaslat szerintük nem "megoldás" hát akkor tévesen hívjanak tovább. Szerencsére valaki írta ő nem tudott az oldalsó gomb lehetőségről, ennyi haszna már van a dolognak ő ennyivel előrébb van. Ami viszont nem derült volna ki, ha a milyen béna az Apple dologra csak a számukra megnyugtató igen béna az Apple választ írtuk volna, mert nem 1az1ben olyan mint Androidon.

    Billentyűzet számsor kapcsán múltkor ugyanez volt: Androidról váltó kérdezte itt nincs fix számsor? Kapta a válaszokat nincs. Én leírtam pár tippet lehet csúsztatni 123 gombot, lehet egyik ujjal nyomva tartani és addig rögzül az a nézet, megköszönte ennyivel is előrébb van. Ha én is csak annyit írtam volna nincs fix számsor, akkor lassabban gépelne most is. Most akkor miért is van a fórum... mintha amikor panaszkodik új user milyen kényelmetlen a "vissza" gomb ott felül és akkor nem árulnád el neki a vissza gesztust érdemes használni.

Új hozzászólás Aktív témák