Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Tsebacsi #251874 üzenetére

    A kontaktoknál rájöttem, hogy pár adat nem tetszik neki, és azokat javítva már beilleszti őket. :B

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Mr X

    veterán

    válasz Tsebacsi #251874 üzenetére

    Üdv!

    "- Probléma-e, ha Chrome-ot használok böngészőnek, és nem a safarit? Át tudom-e vinni a chrome-ból a kedvenceket és a jelszavakat 1 az 1-ben safari-ba? PC-n, céges gépen chrome van, előny lenne, ha mindent megtalálnék a telefonon is, ahogy a PC-n."

    Nyugodtan használhatod a Chrome-ot, hátrányod ne mlesz belőle. Jelszavakat tudtommal nem lehet átvini Safari-ba.

    "- Saját Mail vagy Gmail progit használjam a levelekhez (csak Gmailes címem van, de abból 3)"

    Mail appnak nálam gondjai vannak a push értesítésekkel. Én Outlook-ot használok.

    "- Másik billentyűzet létezik-e, vagy ez a gyári van, meg kell szokni és kész?"

    Van itt is többféle, Gboard, Swiftkey, stb. De butábbak, mint droidon.

    "- Még mindig csak itunes-al lehet feltenni a telefonra zenét és videót?"

    Ha pc-ről akarsz felmásolni, arra jó a 3utools program is, elég sokoldalú eszköz.

    "- Híváslista átmenthető-e droidról erre?"

    Tudtommal nem.

    "- office fájlok (word, excel) mivel olvashatóak-szerkeszthetőek? Ingyenesen leszedhető-e a microsoft word, excel vagy fizetős? Van-e rá elternatíva?"

    Itt is ingyenes a Microsoft irodai pakkja.

    "- Telekomos vásárlás, alapból él rá a 3 év garancia, vagy regisztrálnom kell valahol a készüléket?"

    Nem kell semmit tenned, a magyar jogszabályok adják a három évet.

    "- Alapból látom 5GB az icloud tárhely, és ha jól láttam, havi 300Ft körül van az 50GB?"

    299 forint havonta. Ha sokat fotózol és használod az icloud mentést, hamar kelleni fog.

  • mave13

    őstag

    válasz Tsebacsi #251874 üzenetére

    Szia!

    Én sem régóta vagyok Apple vonalon, amire tudok, válaszolok.

    Nem gond, ha Chrome-ot használsz, nekem is fent van, jó itt is. Igen, át tudod menteni a jelszavakat a Safariba is, nem volt vele gond. Annyi van, ha egy jelszó frissül a Chrome-ban, akkor az nem fog automatikusan frissülni a Safariban.

    Én az Apple féle levelező programot haználom, nálam két gmail címet kezel hiba nélkül.

    Létezik másik billentyűzet, GBoard biztos van rá, azt ipad-en próbáltam. A swipe működik rajta, míg az Apple gyárin nem.

    zenét tudsz letöteni Apple Music segítségével is, bár gyanítom nem erre gondolsz. Ahhoz iTunes, vagy 3uTools.

    Sok minden átmenthető Droidról, telepíteni kell a droidos telefonra egy költözős Apple appot, és már megy is az átvitel. Névjegyzék, üzenetek tuti benne van, hogy konkrétan a híváslistát is átviszi-e azt nem tudom.

    Van rá Microsoft Office, nekem Microsoft 365 előfizetésem van, azzal hibátlanul megy minden eszközömön az Office. Hogy ingyenes verzió van-e azt nem tudom.

    Nem kell regisztrálnod sehol, a 3 év garit a Telekomon keresztül tudod érvényesíteni, az Apple oldalán csak egy év korlátozott jótállás fog megjelenni.

    Játékokat nem tudom, nem játszom. Szerintem, amihez van online profil droidon és iOs-en is, és bejelntkezés, ott megmaradnak a mentések is.

    iCloud alapból 5 GB (nekem kb. 10 perc alatt fogyott el a droidról költözés során), és 300 pénz az 50 GB, az már nekem most épp elég.

    A nem megjelenő neveket nem tudom, nekem ilyen nem jelentkezett. Lehet, valami nem tetszik a névjegyzéknek.


    Megelőztek... :D

    [ Szerkesztve ]

    Icewolf || kósza ||

  • balinlin

    senior tag

    válasz Tsebacsi #251874 üzenetére

    Alapvetően én is Chrome-ot használok. Belefutottam már olyanba, hogy vaoami csak Safariban működött ( SZTE CooSpace alatt BBB), tehát törölni semmiképp se törölném.

    Ami azt illeti egyre többször használom a Safarit. Nyilván szokni kell, de pl. hogy így lehet fizetni ApplePay-el több helyen, az igen vonzó.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés