Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz turbobusa #19235 üzenetére

    Az a baj, hogy itt nem elfogultságról van szó, egyszerűen más a célközönség is. Ha nekem nem kell egy közel 5"-os tejfeles doboz, ha nekem nem kell amoled kijelző pentile-lal, ha nekem nem kell android, nem akarok semmit se állítani, és egyszerűen iOS-kell, iPhone formatervvel, iPhone anyaghasználattal, és azokkal a megszokott dolgokkal, amiket eddig is használtam, akkor iPhone-t fogok venni. Nem akarok új dolgokat megszokni, mert az lehet, hogy nekem csak egy fölösleges nyűg, előnyök nélkül. És itt nem arról van szó, hogy az iPhone a jobb mindenben, hanem hogy ez áll kézre, és felhasználói szemmel ismerem a rendszert a hibáival, előnyeivel egyaránt. Egy kényelmes ember gyakran a rosszról se szeret váltani, mert már azt szokta meg. Mit mondjuk akkor a jóról (iPhone), ahol a gyártói koncepció eleve a kényelmet részesíti előnyben? És ehhez jön még hozzá az a számos beidegződés, ösztönös használat, ami már az évek alatt kialakult a telefonhasználati szokásokban. Ezt én nem szeretném megbontani. Ha lenne rációja, váltanék, de számomra nincs. Pozitívumok a váltás mellett is szólnak, de negatívumok is, így amíg elégedett vagyok, egyszerűen nem visz rá a lélek, és ha rohadt drága az új, akkor egy régebbire váltok, vagy semmire. :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák