Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dmad

    aktív tag

    válasz Noxy #162382 üzenetére

    Szerintem a kollégának a ZÉ bemondásával van gondja, nem a többi beszéddel...
    Ami valljuk be eléggé bután hangzik....

    [ Szerkesztve ]

    Élj úgy, hogy.......

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Noxy #162382 üzenetére

    Nem baj, ha nem érted, hogy mit kérdeztem, csak ne próbálj meg hülyének beállítani, csak azért, mert nem érted a kérdésem, vagy azért, mert miután beégtél a totál irreleváns válaszoddal, próbálod másra terelni a dolgot.

    Tehát, a kiindulópont. Gyík a térkép alkalmazásban, hogy minden utcanév előtt bemondja, hogy ZÉ. Ez engem bosszant. Ki szeretném kapcsolni az utcanevek bemondását. Csak az utcanevek bemondását, a hangnavigációval semmi problémám tehát. Eddig követhető?

    A kérdésem tehát (ismétlés a tudás anyja) az, hogy hogyan lehet az utcanevek, és csak az utcanevek bemondását kikapcsolni. Remélem, hogy ha ilyen kis, emészthető adagokban írom, akkor megérted.

    "Bocs most láttam, hogy te a térképek app-t sem használtad még, mert ha tervezel vele egy utat, ezután pedig alul a hangszóró ikonra nyomsz, ott van amit annyira szeretnél."

    És akkor elérkeztünk a válaszaid csúcsához, a "Noxy válaszol, de nem tudja mi a kérdés" részhez.
    Meséld el légyszi, hogy a hangszóró ikonra nyomva hogyan tudom kikapcsolni az utcanevek bemondását, mert ott bizony nincs ilyen opció. A hangot lehet kikapcsolni kompletten, vagy halkítani, illetve a podcastok és hangoskönyvek szüneteltetését beállítani hangnavigáció közben. Mutass rá kérlek, hogy az utcaneveket hol kapcsolom ki, mert anélkül csak feleslegesen nagyképűsködtél (megint).

    "Engem meg lehet hogy még mást sem, nem zavar hogy mondja az utca nevet is."

    Uhh öregem de komolyan, ennek mi köze a kérdésemhez? Ez ugye nem komoly most már? Csak trollkodsz?
    Tehát ha valaki azt kérdezi tőled, hogy hol ltud magának térdzoknit venni, akkor erre az a válaszod, hogy ez felesleges neki, mert te mezítláb szeretsz járni. Aha, értem. (Nem értem, de mindegy.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák