Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz R #6737 üzenetére

    Vonj le 3-400mhz-et az x2 órajeléből, na olyan E2xxx-nek felel meg. Pl. E2180/2Ghz/ kb egy 2300-2400mhz-es x2 teljesítményét tudja.

    #6738 shteer: Az a dual cerkákra érvényes ahogy nézegettem:) Olyan x2 aminek 2x1MB L2-je van valamivel gyorsabb, 1ébként meg fej fej mellett az x2 és a dual cerka...lehet lassan össze kell megint dobnom egy gépet, ezt a p3-ast már szénnétuningoltam a határain belül:D Valahol azt olvastam lesz valami új intel prockó E6300 néven, mint anno az első volt, de 45nm-en és 2600mhz körüli órajelen, talán 266-os FSB-vel...na ezt bevállalnám :K

    szerk: ipony
    "
    A meglepő elnevezéssel rendelkező Pentium E6300-as modell várhatóan 2,8 GHz-es órajelen üzemelhet majd. Az E6300-as típusjelzés mindenképpen furcsa, ugyanis régebben ugyanezzel a névvel került forgalomba az 1,86 GHz-en ketyegő, 2 MB gyorsítótárral és 1066 MHz-es FSB-vel rendelkező Core 2 Duo E6300-as modell is. A Pentium E6300-as újdonság esetében az utóbbi két paraméter, azaz az FSB és a gyorsítótár mérete azonos lesz a Core 2 Duo szériában található E6300-as modellel, ám a termék annál a modellnél olcsóbb és jelentősen gyorsabb lesz." 80-100$ közt, 2. negyedév, na kíváncsi vagyok...szép árcsökkentésekről is írnak, bár úgy lenne....

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák