Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D55

    aktív tag

    Ha már itt tartunk, az enyémről mi a véleményetek?
    (Direkt csak egy próbanyomás volt egy borsónyi pasztával amikor a kép készült, ezért nem fedi még a teljes felületet)
    Az asszimetrikus mintázat ami nem tetszik teljesen. Bal oldalon szerintem vékonyabb terülés látható, míg a jobb felére vastagabban terül a paszta. Többszöri próbára, a contactframe rögzítőcsavarjainak különféle nyomatékokkal való meghúzására is kb. mindig ugyanez jött ki vagy 5x legalább. Pasztából is próbáltam több félét, plusz zsírtalanítottam is többször alaposan. Ja és előtte LF II-vel + gyári ILM-el kevésbé homogén, viszont még teljesen szimmetrikus rajzolataim voltak, azért fura ez most.

    Teljesítmény függvényében kb. így alakulnak vele egyébként most a hőmérsékleteim:
    - 150W környéke - 60-65°C
    - 180W környéke - 70-75°C
    - 200W környéke - 78-84°C
    - 225W környéke - 85-92°C
    - 250W környéke - 96-100°C

    Két megközelítésből tudom nézni:
    - Ha abból indulok ki, hogy elvileg 360W környékét meg kéne tudnia fogni a 280-as LF III-nak, akkor a fentiek nálam gyenge értékek.
    - Ha viszont beleveszem azt is, hogy ez egy 13600K ahol ez a hőmennyiség 14 magnyi sűrűségből / felületről szabadul fel és nem pedig mondjuk 24-ből, mint pl. egy i9 esetén, akkor azért annyira mégsem rossz talán a helyzet.

    Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák