Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Chaser #79362 üzenetére

    Én amortizált gépet nem veszek, túl nagy benne a lutri. :N
    A legtöbbször alig van árban difi a romhalmaz és a gyönyörű gép között.

    (#79363) Tikakukac: Az én tapasztalataim ezzel szögesen ellentétesek.

    Nem kell laborba vinni, elég belekukkantani a csatlakozókba, máris sokminden kiderül. Persze, értem, ismerem a kamuvinyós mókát, de meg tudod nézni, mi volt benne gyárilag, és ha nem stimmel, máris gyanús.

    Az az érvelésed meg teljesen rossz, hogy bármikor legózol... Persze, én is. :C Csaképpen aki mondjuk huszasával teríti egy céges portfólió leselejtezett gépeit, az nem fog legózósdit játszani a gépein, hanem nesze, ez van vigyed.

    A csapágyas ventit kár ide venni, az filléres tétel, telibe teszek rá, csapágyas-e avagy sem. Viszont egy pl. alaplaphibás gép az úgy valahogy nem hiányzik....

    Én egyébként látok nálad egyfajta fordított pszichológiát... Valójában Te próbálod magad itt győzködni, hogy úgyis csak lutri, sz@r gépet lehet venni. Miközben marhára nem. A használtpiacnak egy trükkje van, jókor kell jó helyen lenni. No, meg kellőképpen dörzsöltnek, hogy kiszúrd, ki néz hülyének. Előfordul, hogy én is kisebb/nagyobb dolgokat benézek, de ettől még vannak félelmetesen jó állapotú, és atom hulladék gépek is rendszeresen aprón. Csak rajtad múlik, mit halászol magadnak...

Új hozzászólás Aktív témák