Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz HSM #62612 üzenetére

    Elég komoly lapom van asztaliban (notikat is néztük), elég komoly, stúdióból kikért kábellel néztük, a szintén relatíve komoly grafikusoknak szánt moncsin. Rakat fos volt, nem kellett éles szeműnek lenni. Digitális az digitális, az analóg mindig szopós, mindig van valami.

    csubuka: Úgy értem, hogy egy alap x200s is elég erős kb. minden netezős filmezős igényre.

    Ne keverjük ide a monitorokat. Nagyon ne. Még a notikon belül adott gépeken belül is 2 különféle panel között vannak drasztikus különbségek. Plusz továbbra is mondom: amíg nem láttad a végleteket, addig nem tudhatsz semmit. Én is azt hittem fasza a BenQ moncsim, aztán nézmárcsak, mióta lecseréltem nem kell szemüveg és egész nap nézhetem 20 centiről, semmi bajom, nem könnyezem, nem fáradok. Utána berakva mellé a másikat, hát akkor ütött be, hogy bakker, ökör voltam.

    LED előnye, hogy lehet vele etetni a népet. Érdemi difit még mindig nem sikerült előadni. Az, hogy 5-6 év alatt a CCFL öregszik...ennyi idő alatt meg szép lassan elköltöd a cserét szemüvegre.

    T60 példa volt hardverre, nem több.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák