Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dev89

    tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy normális az, hogy van a gépbe ez a dvd leválasztós dolog ha nincs használatban. Ez mind szuper lenne mivel tényleg ritkán használja az ember akkor meg minek fogyasszon, de a baj vele hogy néha úgy marad nekem...
    Hiába nyitom ki vagy kézzel power on-ra állítom semmi... Tálcán ott van hogy le lehetne választani de semmi(szürke az egész). Win 7 ki is írja hogy hibaelhárítás kell az eszköznek, mondom ok menjen, erre közli velem hogy válasszam le, de hát nem tudom mivel nem enged semmit. A fájó pont meg ott jön amikor fogom magam és újraindítom de ott homokozik nekem és csak áll hiába írja ki hogy újraindítás...

    A másik érdekes dolog amibe belefutottam, hogy egyszer készíthetek másolatot a recovery partícióról, ez is milyen amatőr megoldás már, hogy lekorlátoznak.
    Persze elég lenne nekem 1 mentés is csak előtte még nem tudtam hány dvd is kell neki, mondom akkor a data részt én nem rakom 2 lemezre, hanem megcsinálom egy DL lemezre, erre meg közölte velem, hogy no-no csak 1 mentés...

    Egyébként egy T410 gépről van szó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák