Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Cindercone82 #13153 üzenetére

    Én is mondhatnám hogy hadd döntsem már el én hogy mi az én véleményem :) Azt egy szóval se mondtam hogy mindenkinek egyet kell értenie vele. Te is eldöntheted, de nem azt hogy mutassa vagy nem (azt a gyártó döntötte el) hanem hogy ez így neked megfelel vagy sem. Ha nem, akkor szabadon vehetsz olyat ami kielégíti az igényeidet. Lehet itt a fingot reszelni hogy ezért nem vagy azért nem jeleníti meg, de fölösleges. Mutatja? Nem. Fogja? Nem valószínű. Akkor meg teljesen fölösleges ezen rugózni. Mellesleg én azt gondolom nem a pontatlanság miatt (hiszen azt a legtöbb juzer nem is tudná hogy ha az óra 158m-t mutat akkor az valójában mondjuk csak 128m) nem tették ki, hanem azért mert a barométeres órák a szobában is mutatják a magasságot, ugyanott gps alapon meg várhatnál rá kb ítéletnapig. De nyílt terepen is egy fél percig legalább nézegethetnéd mire bepozicionálná magát és megjönne a magasság adat is. Ezt meg a legtöbb juzer nem értené és vinné vissza hogy szar az óra mert nem mutat _azonnal_ magasságot. Ezt küszöbölte ki a huami azzal hogy egyszerűen kivette belőle ezt a feature-t. Nincs feature, nincs reklamáció :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák