Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Snoop-y #30266 üzenetére

    Azért kérdeztem, mert úgy tudom nagyon nagy az egymás közti rivalizálás, legalábbis felénk :)

    Amúgy nekem is ez a véleményem, nem kezdek el provokálni ilyen amg merciket, vagy ami legalább 100 lóval több mint én, ellenben engem ilyen helye-hulya sufnituning szarok mindig provokálnak (vagyis próbálnak), de azokra sosem vagyok vevő, had menjenek.. :)

    Tavaly előtt a gyári vti-mmel odaverődtem ilyen illegális (de lezárt szakaszon) gyorsulási versenyre.
    Szénné volt tuningolva és turbozva az összes gép, én csak néztem, hogy egyikből 3 gyorsulás után a víz, másikból az olaj, harmadik főtengelycsapágyas lett, negyediknek a féke gyulladt lángra... az egész beltere az összes autónak óraegységekből állt, nagy drag gumik szerelgetése le/fel meg minden szar. Laikus azt hinné, hogy húbazzeg ezek profik.. :DDD

    Én végig csak néző voltam, a végén egy régi mitsu eclipse nyomott le mindenkit, ezért megkértem guruljuk már egyet. Pff azt mondja mivel? ez a civic ellen? hallotta h jó hangja van ha húzatom, de nincs értelme, hagyjam őt ilyesmivel.
    Szerencse h a haverom is ott volt így ketten sikerült rábeszélnünk. Szegénykém nagyon próbálkozott, de nem bírt semmit egy majd 20 éves full gyári 1.6-os szívó ellen ami fél milliót se ér, pedig 3x is kísérleteztünk :DDD
    Aztán jött a nagy duma, hogy jólvan de ez a civic velem együtt 900 kiló, meg ha levenném a vezetéket a vtec szelepről akkor más lenne a helyzet... :DDD

    Most mit mondjak erre, amikor neki volt szarrá tuningolva és felturbózva a 2ezres eclipse? még ő kereste a kifogásokat, fogtam és otthagytam a francba :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák