Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warter

    őstag

    válasz simongab #57523 üzenetére

    EISA díj? BRUHAHAHAHAHA :)) Ez az a díj, ahol minden cégnek csinálnak egy kategóriát, hogy nyerjen valamit? :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • ggg1

    aktív tag

    válasz simongab #57523 üzenetére

    Okkké!

    Akkor kezdünk mind közös nevezőre kerülni!
    A Pio erősítővel nekem semmi bajom nem volt, de újonnan 200 000, ha pedig használtat veszek, akkor pedig annak az új ára legyen több, mint 200 000, tehát akkor inkább legyen egy olyan AudioLab 100-ért használtan, és egy jó külső hangkártya.

    A PC ventilátora nem tudom, hogy hogy jön ide, mert azt már az elején megbeszéltük, hogy PC-ből fogok lejátszani, és ez független attól, hogy milyen az erősítő, a hangkártya, meg a DAC. Egyébként teljesen néma a PC-m, még az SFX táp ventije sem megy úgy 115 W fogyasztásig, amit sosem érek el, mert nincs videokártyám.
    Van egy másik mini-ITX PC-m is, ami meg külső passzív tápos, abban egyáltalán nincs semmi venti, tehát, ha nagyon megfenyegetem, akkor sem tud kiadni hangot. :DDD

    Az alaplapi hangkártya használatán már rég túlléptem, amit analóg forrásként, tehát annak a DAC-jét eleve meg sem fordult a fejemben, hogy használjam. Ha használtam is volna az alaplapit, csak mint digitális kimenet használtam volna a DAC (vagy erősítő) felé, de mivel (ha jól értem) azt mondtátok, hogy ez még rosszabb megoldás, így most már jó ideje a krichd1 által küldött DAC listát nézem.

    Ott is vannak csak DAC-ek S/PDIF bemenettel, de mivel vannak meggyőző, jónak tűnő és ajánlott DAC-ek, amik hangkártyának is egyben, így már olyan lesz, ez biztos. Belső hangkártyát sem szeretnék, ha lehet, mert a föntebb említett PC-im között van, amibe nem is lehet kártyát tenni, van pedig, amibe csak egyet. Ráadásul jó is, hogy csak egyik gépből átdughatom a másikba, vagy laptophoz is használható.

    Úgyhogy, végezetül, örülök, hogy azt írod, a külső hangkártyától "várhatok csodát", mert az eddigiek alapján pont idáig jutottam, és amiket most nézek, azok ránézésre, meg ár alapján is biztosan sokkal jobbak, mint amik eddig nekem valaha is voltak.

Új hozzászólás Aktív témák