Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz gabber01 #79398 üzenetére

    Ilyet nem írtam .... de (lehet, hogy csak számomra) furcsa, hogy létez(het)nek a piacon olyan nem "profitéhes" és nem "haszonhajhász" gyártók, aki az olcsó erősítőpanelekből, olcsó kapcs. üzemü tápokból, olcsó hsz. készletekből és (esetenként) fröccsöntött műanyag házakből olcsóbban (ami még az előző sorok alapján érthető is lenne) tudnak jobb minőséget és jobb hangot (ez a rész viszont már kezd számomra értelmezhetetlenné válni) gyártani, mint a "profitéhes és haszonhajhász konkurencia" .... értem én, hogy ha az ember nem akar sokat költeni, akkor nekiáll "ideológiát gyártani", amitől a szarabb is jobb lesz .... :D .... persze van a másik véglet is, amikor súlyos pénzeket kell(ene) fizetni nagyon kis apróságokért, de itt is tud működni az "ideológia" .... azt meg, hogy valami sokkal olcsóbban ugyanolyan jó legyen (vagy még jobb is), azt meg a piac "nem engedi" .... ;)

    AMDFan:
    Szerintem lehet ezt akárhogy is "forgatni" egy minőségibb (alkatrészekbő, hsz-kból összeállított rendszer, amit ráadásul jó esetben sok-sok órán keresztül "olptimalizáltak" a gyártó valóban hozzáértő emberei) mindenben jobb lesz, mint egy gyengébb (és olcsóbb), de esetleg "más technikai megoldással" működő rendszer .... de persze ez "visszafele" és egy bizonyos szint felett már nem vagy nem olyan "látványosan" igaz .... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák