Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz RetepNyaraB #44099 üzenetére

    Nekem is megvan még Dr. Zell telefonszáma...

    Azt írtam, hogy örülj, hogy a te Jamo-d (és mellesleg még a sorozat egy-két másik tagja is) a mélyerősebb típusúak közé tartozik, mert egyébként általában a Jamo-k szárazabb (most hozzáteszem: "visítósabb") hangúak szoktak lenni. De ezt a szárazabbat nem a tiedre írtam, a tied mélyerős.
    20m2-es szoba "rengeteg" tér egy állódoboz számára. Egy beépített szubbasszussal rendelkező Jamo 606 számára talán kicsit kevés hely, de még ez sem igaz szerintem, hanem a szobaakusztikádat kellene rendberakni. A szobaakusztikádat akkor is rendbe kell rakni, ha veszel egy kevésbé döngetősebb hangdobozt. Akkor is döngős marad a szobaakusztikád, ami rengeteget ront a hangon. Ezt mindenképpen meg kell oldanod, akármilyen hangdobozod is van, még ha állványos is.
    Tehát ha most az állódobozról állványosra váltasz, akkor küldöm Dr. Zell-t, ami NEM BIZTONSÁGOS!

    Egyébként, amit a Kistigris mond, az is értelmes, megfelelő szivaccsal tömködve a reflexnyílást, széleskörűen hangolhatod a mélyátvitelt. De az se oldja meg az akusztikai problémáidat, amiket meg KELL oldani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák