Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Slownz #32078 üzenetére

    Értettem én, hogy mit akarsz, ezért hívtam fel a figyelmedet arra, hogy nagyon-nagyon sok típus szóbajöhet az adott árkereten belül, attól függően, hogy mit, mennyiért hirdet valaki. Ha új áron való vásárlásról lenne szó, akkor sokkal könnyebb lenne kiemelni a best buy-okat, bár akkor is elég fárasztó ezt minden alkalommal, minden érdeklődőnek megtenni, de meg szoktuk tenni. E célra sokszor felmerült már, hogy legyen egy rendes bevezető és ajánló jellegű első hozzászólás, de ez nem valósult meg még eddig, és ha megvalósult volna, akkor is csak az új áron vásárlásról tudna szólni, hiszen, amint még egyszer hangsúlyozom, a használtcikk vásárlásban szinte minden lehet "best buy", ha elég olcsón kínálják. (Az utolsó, kiemelt mondatrész tartalma miatt írtam az előző hozzászólásomat, mert én értettem, hogy te mit akarsz, te azonban csak most, e sorok olvasása közben érted meg, hogy én mit akartam mondani. :D )
    Tehát az alapnódszer, hogy találsz egy hirdetést, és megkérdezed, hogy szerintünk ez megéri-e ennyiért?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák