Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Milán13 #28486 üzenetére

    A véleményem az, hogy "irigylem a problémádat". :) Ha ennyi pénzem lenne, én is "nagy gondban lennék". :D
    Ezek szerint adott lenne a NAIM (jóféle készülék), és amellé kellene hangdobozt venni. Azért nehezebb az összehasonlítás, mert kétszeresek az árkülönbségek. A Gurut még nem hallottam, de az biztos, hogy a másik három mindegyikével jól járnál (persze nyilván a Guruval is). KMT-hez hasonlóan, azonos kategórián belül általában én is a "transmission line" PMC mellett döntenék a B&W ellen, de itt megfontolandó, hogy a PM1 gyakorlatilag kétszer annyiba kerül, és azt kell mondanom, hogy szerintem jobb is annyival a DB1i-nél. Az ezer fontos szinten én a Neat Motive-ot venném ezek közül, nem csak azért, mert ennyi pénzből én mindenképpen állódobozt választanék, és nem monitort, hanem azért is, mert a Motive 2 a monitorok erényeiből is sokat megcsillant, amellett, hogy erőben is tudja amit egy audiofil állódoboznak kell, - nagyon kiegyenlítetten jó. De akkor ott van, hogy a PM1-nél jobb monitort már igen nehéz kitalálni, és nem véletlenül kerül kétszer annyiba...
    Szóval, a legjobb ár/érték aránya ezen három közül szerintem a Neat-nek van, de abszolút értelemben véve kiemelkedően a legjobb a (kétszer drágább) B&W, amely ráadásul kirívóan jó árfolyamon kapható itthon 400ezer alatt. (Gondolom újonnan vásárolod.) Szerintem PM1 ezek közül. (Szerk.: de én állódobozt vennék ebben az ársávban.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák