Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz #71562240 #28113 üzenetére

    Így kezdődött "a poén meg nem értése":
    (#28093) KMT válasza kammerer (#28077) üzenetére
    ÚjVálaszPrivát2012-07-25 12:25:29
    KMT
    (PH! addikt)Az elmúlt 2 ilyen visszakérdezésed alapján szerintem te elhagytad a humorérzéked.

    Így válaszoltam, kiemelés most általam:
    (#28102) kammerer válasza KMT (#28093) üzenetére
    ÚjVálaszPrivát2012-07-25 12:47:46
    kammerer
    (őstag)OK, akkor nevetek a viccen, habár az ezelőtti, 20Hz-es telefoncsengőhang kiszólás nem igazán tűnt humoros szándékúnak (emlékszel, hogy más szerint sem), és úgy látszik most is abból indultam ki. Meg abból, hogy mostanában többen is érezték úgy, hogy szinte csak kötözködés kedvéért nyilvánulsz meg. A Heed-kapcsolásos szójátékot pedig már elhasználta a Heed cég akkor, amikor nevet választottak, és azóta persze még sokan elhasználták, ezért sem gondoltam, hogy puszta humorizálási szándékról van szó, de ha mégis arról, akkor hurrá, kapsz egy pozitív emotikont is.

    Erre fel te érthetetlen módon az alábbiakat írtad, arra "alapozván", hogy én nem értem a heed-kapcsolás kiejtésére alapuló szójátékot, kiemelés megintcsak most általam:
    (#28103) KMT válasza kammerer (#28102) üzenetére
    ÚjVálaszPrivát2012-07-25 12:56:22
    KMT
    (PH! addikt)A rosszindulat keresése elég népszerű jelenség...
    Azért azt nem tagadhatod, hogy te is a "minden számít (a hangminőség tekintetében)" csoportban vagy. (:
    A heed-kapcsolás, hídkapcsolás analógia ezek szerint még magyarázatra szorult volna.

    Az én hozzászólásom kiemelt-aláhúzott része után a te hozzászólásod kiemelt-aláhúzott része enyhén szólva furcsán mutat, innentől aztán már menthetetlen volt, és egészen érdekes fordulatot vett a vakvágányon futó ügy. Maaargit! Nooormális?!

    Szerk.: Ha visszavonod az állításodat, hogy én nem értettem a kiejtési jellegű poént, akkor én visszavonom a jóhiszeműségedre vonatkozó kitételt, és betudom a figyelmetlenségednek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák