Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz King Unique #55425 üzenetére

    Elnézést kérek! Ez egy jelentéktelen dolog az életben. Nem akarom rombolni a topikot.

    A HDS-t használom sok éve. Hálás vagyok azért, hogy régen az itcafe fórumán valószínűleg pont itt, valószínűleg pont Ön vagy Te (nem tudom szabad-e tegeződni) a figyelmembe ajánlotta. Köszönet érte! Bárki is ajánlotta. :R

    Én 1 faék egyszerű user vagyok. Talán még kicsit többet is tudok, mint az egyszerű userek 50%-a. SSD-t cseréltem és ha már Crucial hát telepítettem a Crucial Storage Executive Tool-t. Egyszer csak volt +1 egy program ami az összes meghajtót felismeri és az állapotukról ír. Lehet, hogy a telepítés előtt felugrott egy User Agreement. Abban valahol leírták, hogy "Csak a Crucial SSD-ről írtak igazak. Minden másról fals dolgokat ír a program.". Nem tudok angolul.
    Legalább ne Crucial Storage Executive Tool hanem Executive Tool for Crucial SSDs lenne a neve a programnak.

    Elnézést a kifejezésért, ez így szerintem nem h.lye biztos megoldás. Engem összezavart. De most már minden világos. :R

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák