Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Lacielvtárs #17364 üzenetére

    Valahol mindenkinek igaza van WP14 csak azt akarta ismertetni , hogy a minőségi alkatrészeken sok múlik pl az élettartam stb .. Egy GT60 pl nem csak képileg minőségi, hanem (gondolom) alkatrészek szempontjából is. Ehhez képest van jóval silányabb belsővel is tv. Mindezek mellet az is tény és talán ezt nem látja wp14, hogy pl a médialejátszók valóban valahogy előre tudtak törni, - speciel én is inkább szkeptikus vagyok még nem láttam pl egy A-400.hoz képest(csak a képre gondolok) nem is tudom mit vennék most.De jó példa lehet a telefon fejlődése is pl a Samsung vs Nokia illetve Xiaomi , talán Dorián talált a közepébe van ami mint kinai termék felnőtt(Na ehhez még jómagam sem vagyok szokva) . persze van ami nem ... Mindenki eldöntheti magának mit vesz ... De az kétségtelen, hogy egy amerika vagy japán termék mindenképp a minőség példája ..
    Végül még 1 példa az egerek microkapcsolója kínai vs. japán, ide pl igaz wp14 véleménye (ha azóta nem változtak a dolgok )... Az kinai erősítő amit wp14 linkelt mennyi is ??? Azt nem kéne erőltetni, bizton van jobb ami ismert és jó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák