Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz pjen #69176 üzenetére

    de hegesztőt miért akartok rátukmálni, komolyan? :D
    Az aztán pláne az egyik legbonyolultabb berendezés, ami műhelyekben előfordul...

    A Bauhaus-os szerszámkészletek nem tűnnek rossznak végül is, illetve ahogy nézem Obi-ban vannak még hasonlók.

    (#69175) Mauzes
    ha pénz nem számít, akkor könnyen elszaladhatunk a milliókig, és nem költöttél semmi eszetlenre, szóval szerintem először gondold át, mit szeretnél :)
    Nekem sincsenek ömlesztve a szerszámok, és kimondottan olyan dolgokat keresek, amiknek van saját tárolódoboza, már csak azért is, mert úgy látom, ha valami nem került vissza a helyére, és meg kell keresni. És ezek a külön dobozok vannak egy szerszámos táskában.
    Ha nem a legolcsóbb a cél, akkor kéziszerszámokból szerintem a Stanley cuccai jók, használok többet tőlük. Bár azok nincsenek komplett készletben. (és most beleviszel a rosszba, mert megláttam, hogy akciós a kalapács, amit egyszer már majdnem megvettem, szóval mehetek pénzt költeni... :D )
    Elektromos gépekből meg DeWalt, Stanley, Makita drágább gépei azok, amiket sok alvállalkozónk használ, és ritkán köpködnek rájuk (meg a már korábban említett Parkside-ok. Pl az alpinosok full átálltak az akkus PS gépekre)

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák