Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Grózi #23478 üzenetére

    Jajj de jó a sok infó! Köszönöm! :R
    Rengeteg tesztet elolvastam, főleg angolul, de olaszul is :), és hát az Aeneas nagyon favorit mindenhol. Rengeteg díj és általában jó szellőzésről regélnek. A kábelek elférnek hátul. A Z3 kábelmenedzsmentje iszonyat, tekeregnek, nem fér el, alig lehet a hátlapot feltenni.
    Az Aeneas esetében felülre egy minőségi 14 cm-es venti mindenképpen befigyelne. Viszont 4 HDD van, és az szépen elfér benne. És igen széles a ház. Nagyon nehezen találok normális házat (a kijelölt keretben), amibe az én cuccaim jól elférnek. És egyelőre nem tudok venni még egy nagy HDD-t, hogy jobb legyen a választás... :(
    Az R9 meg sokat fejlődött, nálam Afterburnerrel állandó 40%-on jár az Asus, és így Idle 33-37, Load 50-78 fok. Szerintem ez nem is olyan rossz.

    Amit kinéztem még: Cougar Challenger / Thermaltake Commander. Ezekről vélemény?

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák