Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    veletek nincs olyan, hogy rátok jön, hogy trash kaját akartok enni? átlapoztam egy lidl akciós újságot, és legszívesebben az összes hulladék édességet, gagyi ízesített tejterméket és mindenféle szalámikat megenném. egy ideig lehet ugyanabból az 10 alapvető alapanyagból "változatosan" főzni, de hogy őszinte legyek már nem bírok ránézni se a túróra, se a csirkére, se a tojásra, se a rizsre. a reggeli zab + tejtermék + gyümölcs + magokat és a halat nem untam még meg, de a hüvelyesek is tartják magukat úgy ahogy. még jó, hogy itt van a medvehagyma, ami egy új íz. vettem szárzellert, azt sem szoktam, az is új. ezek most megmentettek pár napra, de ha nem akarok hülyeségeket enni, akkor jön ugyanaz a verkli. ráuntam. lehet, hogy a fűszerezéssel kéne variálnom meg új recepteket kipróbálnom, de nem szeretek túl sokat szarakodni a konyhában. ja, valszeg az a baj, hogy mindig ugyanúgy készítem el a kajákat. vagy tököm tudja. pl a túrótól hányni tudnék, de egy milli vaníliás "krémtúrót" meg megennék. nekem a csalónap szart sem ér, én legalább egy hétig hülyeségeket akarok enni. tisztítókúranak. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák