Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz kelly416 #57375 üzenetére

    Biztos mondtam volna jobbat rá, vagy esélyesen ha még ugyanannyi is a vége, még midig annyival többet tudok, hogy teljeskörű garancia van a passzolásra, azaz csak és kizárólag olyan alkatrészt kap az ügyfél, ami az ő autójába való, és persze nincs törés, sérlülés, ezért nincs meglepi sem.
    És utána jön a működési garancia, ami meg ugye már azonos ár esetén is tlejesen más kategória.

    Az a baj amúgy a bontott cuccok tekintetében, hogy akkora az auttermés, és annyi a választék, hogy bontásra se éri meg semmit se hazahozni, max sérültnél kényszerbontás, de nincs olyan autó, ami fiatal és olcsó, de alig használt, és alig törött, mert az elemcserés kocsit a néger nepper (illetve angolul nepper néger :D ) is megveszi, aztán Miamiban az utcán kiteszi hogy for sale, és el is viszik tőle.
    Ami meg jobban sérült, azzal van meló itthon is, nemrég tettem be pár képet egy 21-es Mustangról (tigar gumival használta az ember) aztán az is 8 milla lesz, mire összeáll, a teljes ár 40%-a elmegy, igaz nagyon csúnyán sérült elől hátul, minden fontos dolog megsemmisült...

    Nade lapozzunk, én nem szeretnék még most este is melózni! :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák