Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75791360

    törölt tag

    Köszi a válaszokat,

    igen, elsősorban a repuzásra voltam kíváncsi. Akkor ha jól értem Malmouth-ét érdemes, a többi ráér később, illetve farmolás az említett helyeken (Devo pontok, mellékküldik megvannak, Hidden Path is). A növényárusra ránézek még akkor. Ja, meg dinamitot is kéne farmolni, azt mindig elfelejtem, alig van. Amit egyébként nem rágott a számba a játék, arra még nem jöttem rá, tehát pl. hogy ez a "Wrist" micsoda, arra majd rá kell keresnem (meg is teszem majd). De még mindig nem döntöttem el tutira, mi legyen a main, pláne hogy jön a rendkívül szimpatikus Oathbreaker mastery a következő kieggel, a mostani legnagyobb karim pedig pont egy tankosabb melee kari, és nem akarom, hogy unalmas legyen, ha majd elkezdem a tervezett Warlord-ot (bár azért nem teljesen ugyanaz a stílus). Van még egy hasonló szintű summoner karim, csak ahogy nézem, nem épp a legkonvencionálisabb módon fejlesztem, hanem ahogy nekem tetszik, úgyhogy nem tudom, hogy életképes lesz-e.

    Persze ez legyen a legnagyobb bajom, végre megint egy ilyen király játék, ahol tényleg fejleszted a karid és jól bele lehet merülni abba, hogy milyen legyen, plusz nem az a "kihívás", hogy ugyanazt nyomatod újra és újra, csak nagyobb számokkal, mint a farkát kergető kutya. Meg kell ezt becsülni, mert minden csak butul és butul egyre lejjebb (én pl. ha lesz is Diablo 4, a közelébe nem megyek a D3-RoS után, meg úgy egyáltalán az újkori Blizzard hozzáállása láttán).

Új hozzászólás Aktív témák