Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefyY

    őstag

    Figyelem! Oktatóposzt következik! Csak erős idegzetűeknek!

    Nos szerintem nem futottam el az elejét, elég sokat ittam is, de a 85 kilométer alatt egyszer sem volt "kis dolog" sem. BCAA, só ment be azért, ettem szilárdakat is, többek között barackot, ami aztán vissza is kívánkozott több részletben. :DDD

    Balatonberény előtt 1 kilométerrel még semmi olyan tünetem nem volt, nem sokkal a pont előtt elkezdtek kissé zsibbadni az ajkam és az ujjaim. Futni már alig-alig bírtam. El is döntöttem, hogy ennyi elég volt. Még a ponton is ittam, bement 2 sótabi is, majd egyik pillanatról a másikra diszorientáció, felsőtesti zsibbadás, mindkét kézen az ujjak ökölben, számat kinyitni nem bírtam, az orromon vettem levegőt, már amennyire tudtam. Pont előtte váltottak nagyon kedves ismerőseim, ezt végig is nézték, a mentőt gyakorlatilag egyből hívták, bár elég hosszadalmas 20-25 perc volt, mire megérkezett. Addig jegelték a fejem, hátam, mindenem. Ismeretlen emberek is odajöttek nagyon kedvesen, aranyosan, hogy tudnak-e segíteni. Mentőben aztán infúzióra kötöttek, de összesen 1 óráig nem tudtam beszélni rendesen, az ujjaimat kiengedni szintúgy. Utánna már csak a szájon keresztüli meglehetősen sok output volt az, ami "kellemetlen" volt, a gyomrom szerintem holnapra talán rendbe is jön. :DDD

    A limit teszt sikeres volt, de tanuljatok ebből...erősen elgondolkodtam, hogy kell-e nekem ezek után fm feletti táv egyben versenyen.

    Peterhappy, bandus, xy.zsolt, norby_42, studi: :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

Új hozzászólás Aktív témák