Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    Sziasztok!

    Sosem szerettem futni, de kb 2 hete kiotlottem, hogy elkezdem.
    Masfel hete, egy szep vasarnap este hat megindultam.
    Beoltozes, bemelegites itthon, meizu ep52 fulbe, okosora fel, zene indit, samsung health indit.
    180 centi vagyok, 107.6 kg-val indultam utnak masfel hete, most 101.9 vagyok.
    Viszont amiert irtam, az az, hogy szombaton napkozben mar ereztem, hogy fajdogal egy kicsit a terdem, de este elmentem futni.
    Azota jobban faj, igy pihentettem majdnem 4 napot, viszont nem igazan lett jobb, de ma este is utnak indultam, viszont nagyon minimalisan tudtam kocogni, nagyreszt seta volt.

    Mi lehet a gond? Begyulladt a terdem? Nem birja ezt a terhelest es a nagy sulyomat? Az elmult evekben sajnos igen keveset mozogtam, nem szakitottam ra idot, holott jopar evig rendszeresen sportoltam, igaz ez kb 8 eve volt.

    Pihentessem, egyaltalan ne fussak mig helyre nem jon? Ha mar nem faj, akkor sokkal jobban melegitsek be? Terdszorito?

    Tanacstalan vagyok, megtetszett ez a sport, mar csak azert is, mert hamar le tudom zavarni (nem kell elmenni edzoterembe, kimegyek az ajton es kesz), este tudok ra idot szakitani (nem kell koran kelnem, illetve nem kell munka utan a gyerektol elvennem idot, este 10kor le tudom zavarni) es rendkivul jol kikapcsolja az agyam.

    Par kep az eddigi futasokrol, mint latjatok nem toltam tul, probaltam fokozatosan csinalni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák