Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Bodz #81096 üzenetére

    Feltétlenül, mindkettőről.

    Kezdem is a BlitzWolf BW FYE3-mal, ~4 óra használat után.

    Ha bárki hiányolta mostanában a füleséből a basszust, ebbe tették a kínaiak. Mindet. Nem szép kiegyensúlyozott, telt, hanem csak erős. Átlagos közép és magas, és némi alapzaj, bár nem annyira erős, mint a Huawei AM61-nél.
    Az eredeti elvárásomat kb hozza, az AM61-nél jobb, a túltolt mély miatt az E10BT jobb, részletesebb.

    Az ideális tartalom hozzá két véglet. Vagy valami teljesen középtartományorientált zene, ahol nem nyomja el a többi hangot a sok puff, mert amúgy egész kellemesen szól rajta pl Zaz, amíg a nagybőgő részlettelen brummogása el nem nyomja.
    Vagy fogjuk Vin Dieselt, egy pár szivar és whiskey után egy öltözőfülkébe beültetve kap egy elhasznált, tompa hangú, dupla lábdobot, és részegen ellazult hangszálakkal dörmögve rugdalja.

    Eredetileg a FYE5-öt rendeltem meg másfél hónapja, aztán meguntam a várakozást egy hónap után, és hozzácsaptam ezt is. Kétféle véleménycsoport volt a tesztereknél, az egyik szerint az 5-ös a jó, a 3-as nem kiegyensúlyozott, a másik szerint végre a 3-asban van rendes mély, a többi gyenge. Na azok egyértelműen hallássérültek (pl rendeljkínait blog), szóval a FYE 5-öst látatlanban is tudom ajánlani :). Még kb egy hét, és ideér az is.

    Hangminőségen túl maga az eszköz teljesen rendben van. Kisebb, mint gondoltam, de azért nem zsebrevágós méretű a tok. A rajta lévő szilikon dugó puha, nagyon jól szigetel, jól tart, a többi keményebb, csúszósabb, és kényelmetlenebb. Inkább alibinek vannak hozzá. Carbo Tenore méretű a csatlakozás, Comply-ra fordítva 200-as méret.
    A BT csatlakozás gyors és kényelmes, hamar megszokható. A bal oldal a master, ha egyszerre veszem ki a kettőt, akkor pillanatok alatt szinkronizálnak, és csatlakozik a bal a telefonhoz, kb 3 másodperc. Ha a jobb oldalit visszateszem a tokba, marad a zene, csak bemondja, hogy disconnected. Ha a balt rakom el, akkor viszont bontja a BT kapcsolatot, majd a külön párosított jobb oldali átvált single módba, és külön csatlakozik a telefonhoz. Kb 10 másodperces folyamat, addig megszakad a kapcsolat. Ha közben előveszem a balt, akkor újra bont, felépül az eredeti, 3-4 másodperc. Szakadni nem szakadt meg, akadozni is csak akkor, amikor a bal oldalt kivéve ökölbe szorított kézzel tartottam teljesen leárnyékolva azt.

    Dícséretes önmegtartóztatás csatlakozás után a ledek kikapcsolva tartása, nem szerettem volna fülbe dugott zseblámpákkal közlekedni. Visszafogott piros fénye van addig, amíg épp érintést érzékel, amúgy nem világít, nem villog, nem zavar. Még így is sokallom este a töltőfényt, és inkább felborítom a töltődobozát, hogy ne pulzáljon a plafon felé két zöld reflektor. Még egy érv az 5-ös mellett, annak nem átlátszó a teteje.

    Szóval nem ajánlom senkinek semmire.

Új hozzászólás Aktív témák