Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz zack #46980 üzenetére

    Nagy különbség lenne. A Sansa kb egy normálisabb telefon szintjét hozza a Fioo meg egy vacak, nem biztos, hogy javítana a hangon, sőt. Az Ak100 ellenben egy felső-közép kategóriás, igen jó minőségű lejátszó. Ha veszel két Galaxy minit, attól nem lesz olyan jó telefonod, mintha vennél egy Note 3-at, pedig lehet, hogy árban megúszod a feléből ;]
    Egyébként erre a témára ajánlom ezt a topikot, ott nem OFF.

    Chappy: Nem vettem észre, hogy a fülbe dugóstól jobban begyulladna bárkinek is a füle. Annyi, hogy tartsd tisztán a rajta levő szilikon bgyókat, időnként le lehet mosni alkohollal, egyébként meg tárold tokban, akkor nem kerül rá egyéb kosz sem. Nekem egyedül akkor gyulladt be, amikor egyfolytában megszakítás nélkül 7-8 órát volt a fülemben, de azért az nem annyira életszerű helyzet (repülőn elalutam vele).
    Azt majd megmondják a többiek, hogy melyik a legjobban szigetelő ilyen árban, de szerintem ha eddig nem volt fülbe dugósod, akkor bármi sokkal jobban fog szigetelni, ami olyan. Hangban 5 ezerig mondjuk az ES18 lehet jó választás, de ha csak filmezésre kell, akkor akág valami Sony vagy Sennheiser is jó lehet, mert azoknak elég jók az illezstékeik (az a bogyó a végén), kényelmesek és nem irritálják a fület.

Új hozzászólás Aktív témák