Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucsher

    őstag

    válasz brumi1024 #39865 üzenetére

    Akkor mire jó a GR07? Pitty-puttyra szerintem elég száraz a hangja.

    In the pipe - five by five!

  • kemcso

    Ármester

    válasz brumi1024 #39865 üzenetére

    Bizonyos zenékhez én is inkább 2BA-at ajánlanék (jazz+komoly zene), de a kolléga ilyeneket hallgat: "Hallgatok én mindent. Metált, komolyzenét (filmzenéket), duciduci-t, könnyűzenét.".
    Ezekhez általánosan sztem jobb a GR07.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz brumi1024 #39865 üzenetére

    Szerintem meg 3BA alatt nincs élet :P Na jó, legyen inkább 3 driver, az egyik BA helyett lehet DD is :))

    Moleman: Hmm, pedig általában az EX50-re azt szokták mondani, hogy nincs benne sok basszus. Ilyen árkategóriában szerintem viszonylag nehéz kiegyenlített fülest találni, abban szinte biztos vagyok, hogy a két Senn sem ilyen lesz, mert az olcsó darabok közt általában a V karakterre gyúrnak (ezt könnyebb lehet belőni szerintem, mint a kiegyenlítettet, és népszerűbb is). Látatlanba azt mondanám, hogy neked inkább BA-s füles kell akkor, csak ezek nem annyira olcsóak általában. Volt itt a topikban linkelve egy LG, ami kb ebben az árban van, illetve az Astrotech-nek van még viszonylag olcsóbb BA-s fülese, aztán emelkedő árban tovább a Soundmagic PL fülesek, Meelec A151 és A161p, stb. Amit én mernék ajánlani, az a PL50, de sajnos ez is bőven a kereted felett van.

    honfoglalo: Van ilyen ember. A barátnőmet is elvittem hallgatózni magammal füles boltba, és azt mondta, hogy nem hallott lényeges különbséget a cuccok közt, pedig azért volt választék. Mondjuk az ilyen embernek szerintem kár flac-ot hallgatni, meg talán még a 320-as mp3 sem létszükséglet, csak a helyet foglalja. Főleg egy telefonon.
    Szerintem jó a 215, nekem van (volt, mert most nem használom), jobb az E10-nél, de nem annyival, mint amivel többe kerül. Cserébe elképesztően szigetel, szerintem nagyon kényelmes, cserélhető kábeles, stb.

    domerator: Szokott használni a járatás azért :K Az mondjuk ezek alapján szinte biztos, hogy az E10-ben kevesebb lesz a magas. Meg esetleg megnézheted a Beyer füleseket is, azt hiszem a DTX71i ilyesmi árban kellene mozogjon.

    slimshady: Mondjuk a Galaxy S2 köztudottan rossz hangú telefon, simán el tudnám képzelni, hogy még egy ilyen fülest sem képes kihajtani/kihasználni :B Az S1, S3, S4 meg a Note-ok jobbak azért sokkal, azokban legalább normális DAC van.
    Egyébként ha nem akarsz a barátnődnek pár éven belül hallókészüléket adni Karácsonyra, akkor szerintem próbáld meg leszoktatni az ennyire hangos zenehallgatásról. Az IEM-ek lényege pont az lenne, hogy jobban szigetelnek, ezért kizárják a külső hangokat, és így nem kell annyira felhúzni a hangerőt, hogy halljad a zenéidet.

    Nincsijennév: Szerintem a PL30-at ki tudod ott próbálni, és akkor meglátod, hogy mennyire felel meg az ízlésednek.

    osztraksajt: Tapasztalat szerint a régebbi kialakítású Vsonic fülesek nem szigetelnek olyan nagyon (GR06, GR07), de kérdés, hogy meddig mennél árban el.

    dobobazsy: Az S3 az nagyjából annyira szól jól, hogy nem éri meg külön lejátszót venni mellé, hacsak nem gondolod nagyon komolyan a zenehallgatást, de az ilyenek nagyjából 60-70 ezernél kezdődnek, és akkor már érdemes nézelődni megfelelő minőségű fülesek közt is :)) Ilyen telefonról szeirntem nagyjából a 10-15 ezres kategóriát érdemes megcélozni legfeljebb, afelett már nem fogod annyival jobbnak hallani, mert a forrás kevés nekik.

Új hozzászólás Aktív témák