Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike088

    csendes tag

    Sziasztok!
    Pár napja megérkezett Aliexpressről az első low budget kategóriájú iem fülesem. Név szerint a KZ ZSN Pro. Már korábban szemezgettem a KZ füleseivel, nekem a tesztek és a specifikáció szerint a ZS10 és a ZSX terminátor tetszik. De ha már kaptam egy 1500 forintos kupont, gondoltam veszek először egy olcsóbb modellt (2200 forint volt a kuponnal) aztán majd meglátjuk, hogyan tovább. Az értékelések és a legtöbb review alapján ez a füles messze többet nyújt mint amire az ára alapján számítana az ember. A megjelenése tetszik és kényelmes is, de a hangzása nekem nem jött be. Mivel sok eurodance, pop valamint régi rock és heavy metal zenéket hallgatok, fontos szempont, hogy a közép és magas tartomány is szépen szóljon. De nem gondoltam volna, hogy átesnek a ló túloldalára. Ezek a tartományok tisztán és élénken szólnak, de erősen túlhangsúlyozottak. Közepesnél gyengébb hangerőn még élvezhető egy darabig, de egy óra múlva fárasztóvá válik. Magas hangerőn meg kifejezetten élesen és bántóan szól. Egy próbának minden esetre jó volt.
    Most egy FiiO F9-et várok, az itthoni beszerzésnél jóval olcsóbb áron, na arra leszek majd nagyon kíváncsi.

Új hozzászólás Aktív témák