Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Megjött a C10... háááát nem estem hasra tőle, remélem a jobb kábel+bejáratás után javul kicsit. Még a harangokat nem próbálgattam végig, de egyelőre elég nyersnek és szögletesnek tűnik. Mély van elég (nekem), magas is, a kettő között viszont a középtartomány eléggé összefolyik, emlékezet alapján a knowles single BA füleseim (jó régiek: PL50, Mee A151) jobbak voltak. De lehet csak szokni kell a GR07 meg a VSD3S után.

    Szerk: amúgy szerintem a balos fülesbe fordítva tették bele a foglalatot, ha úgy dugom össze ahogy a lekerekített részek szerint kellene akkor két jobbos fülest kapok... szóval a balba nem megy be 100%-ig a kábel, kb 1mm-el kintebb marad, de nem gond jól tart így is. Vagy a kábel merevítóje nem jó. Ha valakinek van ilyen megnézhetné nekem hogy a balos fülesen merre áll a foglalat kerek része.

    Apropó a 0.75-ös csatlakozót ezek szerint mindegy milyen polaritással kötöm be?

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák