Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Krill77 #72028 üzenetére

    Mondjuk a kommentelők akármit leírhatnak, akár feltűnési viszketegségből, akár buyer's remorse, akár más okból. A srác tényleg szétszedte, lehet látni a videón a kialakítást. Erre beírogatni, hogy mert biztos csak üzletet ront, kicsit olyan légből kapott :U Akkor az okos kommentelő csináljon egy saját videót erre reagálva, ahol értelmes koncepcióval és korrekt okfejtéssel bemutatja, hogy miért hülyeség, amit a srác mond. Ja, erre nem képes egyik sem, ahogy általában az ilyen okostónik.
    Ezzel amúgy nem téged akarlak megsérteni, de azért én nem indulnék ki pár kommentelő véleményéből :R

    +vicze1: Én hallottam is, több forrásról. Amellett, hogy marha kényelmetlen, mert a tudásához képest óriási a háza, szar a kábel és a csatlakozása, még a hangja sem igazán nyűgözött le. Két driverrel pont ilyen hangot lehet elérni, de még jobbat is, ha odafigyelnek rá. Oké, 30(?) dolláros áron elmegy, és biztos van, akinek tetszik, de sok értelme nincs. Majd gondolom hamarosan csinálnak 5-6 driveres cuccot is, és sokan meg foggal körömmel fogják védeni a tesztekben, hogy milyen csodás, mert milyen olcsón lehet ilyen sok drivert kapni (amikor mondjuk a Westone vagy a többiek mennyit elkérnek érte).

    bebe159: Igen, aktuális.

    takacsbotond: Lehet, csak nem olcsó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák