Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz contaxg #39155 üzenetére

    Véleményt mindenképp írok mert nincs még róla itt szerintem. (Sony XBA-H1)

    Ipad mini versus nexus 7?
    huh nehéz kérdés de leírom a véleményem és remélem nem fognak szétflamelni meg világvégére elküldeni a két tábor lakói mert én egyik se vagyok...
    Szóval először is inkább google fun vagyok és apple utáló mivel a két cég politikája és viselkedés kultúrája engem befolyásol, mint mérnököt és nem örült tudatlan marketing befolyásolt fogyasztót.
    De!

    Nexus 7 :
    Pro: -Olcsóbb sokkal mint az ipad mini tehát pénzedért többet kapsz!
    -Folyamatos támogatás és frissítés mint az apple cuccoknál!
    -Érthető és minden app van rá.
    - Nagyon nagy zúgfejlesztő kultúrája van, gyakorlatilag idővel és ésszel bármit lehet belőle varázsolni. Kontra: -Kevésbé minőségi megépítés és külcsin feeling mint az apple cuccok
    - Sokkal kevesebb működő kiegészítő van mint az apple vonalon pl USB DACcal konkrétan 10 órákat kell elb.aaaszni hogy menjen is... Míg egy ipad-ot rádugom a sony pha-1-re vagy az istreamerre azt kész kösz szépen már megy is...

    Ipad: Pro: - Rengeteg fix hogy kompatibilis kiegészítő
    - Gyorsabban tanulható, jobb kezelőfelület.
    - Minőségibb megépítés
    Kontra: -Drágább!
    - Rosszabb kijelző mint a nexus7
    - Rosszabb garancia mint a nexus7
    - Baromira zárt ökoszisztéma. Csak azt és csakúgy csinálhatod ahogy a kiba..zott apple pénzlenyúlók kitalálták...

    Ezektől függetlenül van még egy nagyon fontos választási pont: Melyikhez szoktál hozzá jobban?! Ha már otthonos vagy az apple világban akkor azt kell választani, ha vállalod az újat akkor lehet nexus7 is.

    Remélem segítettem. :R Persze van még csomó pont amit fel lehet hozni én ezeket találom legfontosabbaknak. :R

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák