Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz hobbyone #35462 üzenetére

    Az i5-re valóban nem jól emlékeztem. Viszont a J3 +erősítőre igen. Az E7 usb dacra sem emlékeztem.

    Amúgy mindegy mert a lényegen nem változtat. A két lista közötti elétérést a források minőségbeli különbsége indokolja...

    Szóval én nem mondanám téves információnak. (egy minimális tévedés volt benne)

    "Téves információval félrevezethetitek a fórumra látogatókat!" - Senkit nem vezettünk félre. Mivel a konklúzió ugyanaz. Teljesen ugyanaz.

    Legalábbis részemről.

    "valaki otthon, csendes környezetben többféle gumiharanggal és lejátszóval próbál ki fülest/füleseket, mellesleg már több tucatnyi fülessel volt tapasztalata + ért is műszakilag a dologhoz" (ljokerl)"

    Ne haragudj, de ezt tudod biznyoítani is, hogy valóban így történt? :)
    Mert én ahogy néztem az eredményeket, nem mindig állt össze a kép. Néhány márkához tartozó füles túlzottan is jó pontszámokat kapott. Pl. sennheiser.

    Nem mondom, hogy vannak sponzori pénzek a háttérben, de azt sem mondom, hogy nincsennek.
    Szerintem mindenki le tudja vonni maga is ebből a következtetést.

    ""Kinek a véleménye hitelesebb:

    - aki egy szórakozóhelyen 2 percig meghallgat egy fülest/füleseket egy 300 ezres lejátszóval

    vagy

    - valaki otthon, csendes környezetben többféle gumiharanggal és lejátszóval próbál ki fülest/füleseket, mellesleg már több tucatnyi fülessel volt tapasztalata + ért is műszakilag a dologhoz" (ljokerl)"

    -Nekem a saját fülem a leghitelesebb. Mivel nem én voltam az egyetlen aki saját maga előtt meghallgatta ezeket a füleseket, ezért azt gondolom, hogy teszt hitelesnek tekinthető...

Új hozzászólás Aktív témák