Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Dave™ #15749 üzenetére

    "Kényelemben egyébként tényleg szuperek a CX-ek, a Xears ilyen szempontból elég rossz."

    Ezt maximálisan alátámasztom!

    (a Sony-t direkt nem keverem bele, az az én ízlésem etalonja) Még mindig itt van nálam Xabi78 :R kölcsön XR120Pro-ja, és bizony a hosszú hangcső végén ülő illeszték, és a "nehéz" fém driverház megteszi a hatását, nemegyszer fekve is képes volt kimozdulni, miközben hallgattam.

    A hallás, meg éppoly sokrétű, és egyéni, mint a kedvelt ízvilág, vagy a sima ízlés akár az öltözködés, akár a technika terén.

    A kölcsönkapott XR nagyszerűen szólaltatja meg a nekem abszolút nem fontos középtartományt, és a magasai is szépek. (nem tudom, a fém védőrács a hangcső végén ezt mennyiben befolyásolja, nem az enyém, így nem kaptam szét, hogy kipróbáljam, hogyan módosul egy textil betéttel helyettesítve)

    Csak sajnos - és itt jönnek az ízlések - nekem túl kevés mélyet adott, azt is nyersen, feszesen tálalva.

    A tokozása nagyon minőségi, tip-top, egy-két nagy gyártó azonos árú modellje bőven elbújhat mellette...

    Srácok, az XR után egy TD-t nagyon kipróbálnék, ha valaki megszánna, szívesen vennék egy TD tesztpróbát!

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák