Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i are robot

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni, de sajnos nincs időm sokat visszaolvasgatni, kereséssel meg nem jutottam sokra. Van nekem egy 4-5 éves Sony mp3 lejátszóm, amihez korábban Sennheiser CX300-ast használtam, abből egymás után kettő is volt, az első még gariidőn belül ment tönkre, a második meg éppen a lejárta után. Mindkét esetben az egyik oldala mondta be az unalmast, a másodiknél meg a kábel is megtört, de azt még lehetett javítani. Lényeg a lényeg, sajnos nem tűnt túl hosszú életűnek ez a Senheiser konstrukció, vagy én nyúztam agyon, mindenesetre most nem szeretnék 8-10e Ft-okat kiadni egy fülesre, ami kb 1 évet ha kibír. Keresek tehát olyan „agybadugós” és asszimetrikus kábelezésű fülhallgatót, ami nagyságrendileg 5e Ft, a gyárinál azért legyen jobb minőségű (vagyis ne túl gagyi), de ennyi pénzért nyilván nem várok csodát, szóval valami jó ár/érték arányút keresek, ami még normálisan is szól. Leginkább elektronikus zenét hallgatok, de azért nagyon sok mást is (néha metál is bejátszik), vagyis nincsen stílus preferenciám. Ha esetleg tudnátok ajánlani valami értelmes darabot, azt megköszönném! :R Nézegettem azért, valami ilyesmi szimpatikus lenne, csak nem tudok erről semmit (igen, használtam a keresőt, de nem találtam túl sok hasznos infót): Sony MDR-EX35

    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák