Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz schawo #15201 üzenetére

    Én csak a dolog elvi hátterét veszem alapul: a hybrid is azért jó, mert a belső cső merev, így nagyon jó a tartása, plusz talán hangban is van különbség (olyan értelemben mindenképpen, hogy stabilabban ott marad a helyén, illetve nem deformálódik). A külső puha rész pedig segít felvenni a hallójárat alakját, tehát jobban szigetel mindkét irányban. A sima szivacsok - számomra borzasztó - hangja szerintem a gyenge összetétel és anyaghasználat miatt van, elviekben annak kellene a legjobbnak lennie, hiszen sokkal jobban formálható, mint a szilikon (nem tudom miért van ez, lehet elnyel valamennyit, amit a szilikon visszaver). A monsternek van géllel feltöltött verziója jó drágán, lehet hogy tényleg nagyon jó, de az talán már túlzás. A Shure modelljeit (Olive?) is szokták szeretni, de szerintem sok jó megoldás van a piacon, az ebay tuti segít :)

    szerk: sajnálom, hogy végül SF120 lett az új Xears, volt egy "koncepció" Thomasnál, miszerint EF120 lesz, lehet találgatni minek volt a rövidítése, aki kitalálja az nagyon ügyes :DDD Hint: nagyon vicces és találó a xears basszusos füleseire ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák