Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    ígértem, hogy írok pár szót a Xears PB120PRO -ról.

    Nos, a legjobban a 3 korábban tesztelt füles közül a TD III-ra hasonlít, elsősorban a karaktere miatt: meleg, nagyon lágy (sokkal lágyabb még a TD-nél is), viszont elég "laid back" hatású, a TD III sokkal agresszívabb. Nagyon nyugodt hangja van. A mélye mennyiségre nagyon közelít a TD-hez, csak kevésbé kidolgozott, meg talán nem ér le annyira mélyre. A TD sokkal világosabb karakterű, ez inkább sötétebb picit. Érdekes módon a hangerőt nagyon meghálálja (erősítés? telefonról használom, halkról normálisabb hangerőre felnyomva elég látványosat javul). Elég testes hangzása van, bár újfent nem úgy, mint az XT-nek, de a TD-nél valamivel testesebb. A TD-nél kevesebbnek tűnik a részlet, szerintem betudható a sötétebb karakternek is (elég domináns a mély, az XT meg a TD között van ilyen szempontból, a TD-hez áll közelebb, de ott jóval kontrolláltabb).

    Thomas szerint ugyanaz a driver van benne, mint a TD-ben. Nem tartom lehetetlennek a dolgot, mert akkora különbség nincs, hogy ne lehessen így, de azért a TD érezhetően jobb mindenben, szóval ha igaz is, a ház (mérete, formája) sokat számít jelen esetben. Apropó ház: van rajta egy kis nyílás hátul, tehát minimálisan nyitott. Ha befogom, rögtön érezni a változást :) RENDKÍVÜL kicsi, főleg a többi Xearshez képest. Az árát viszont szerintem megéri, főleg ha a Sennheiserekhez meg egyebekhez mérjük :)

    szerk: ennek is nagyon jót tett a bejáratás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák