Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Ear001 #95106 üzenetére

    Nem volt és sajnos pl. Focal sem.

    Most ez még elég picurka hifishow volt, legalábbis az előzőekhez képest ...
    #16117; #16118

    Amúgy persze nem minden lánc hozta azt a hangzást amit egyesek elvárnának.
    De valószínűleg azért nem olyan egyszerű csak úgy jó hangzást varázsolni egy kicsi vagy épp a kelleténél nagyobb helyiségben ...stb. Illetve lehet néha nekünk túlzottak az elvárásaink.
    Ilyenkor mindig azon morfondírozok, hogy ha a saját láncunkat tennénk be ott egy szobába, az vajon hogyan szólna :D
    Azért akik elmennek, kiviszik a dolgaikat. Néha az ország távoli részeiből utaznak. Már előtte való nap kicipekednek, egész hétvégén fenntvannak. A kiállításon is ott dekkolnak, ha kell foglalkoznak az vendégekkel és mindez még plusz pénzükbe is kerül; illetve haza is kell hurcolkodni.
    Szóval régen én is csak kapásból leszaroztam ami nem tetszett :B de mostmár nagyra értékelem a törekvést is, az áldozatot amit hoztak; és hálás vagyok azért, hogy legalább megpróbálták. Így legalább annak, aki el szeretne évente egyszer jutni itthon egy ilyen showra, annak van lehetősége.
    Úgyhogy én köszönöm a szervezést, a kiállítóknak a hifistársaknak a részvételt.
    Jó hogy van ilyen, remélem a jövőben is lesz. :R

    Az is jó lenne ha az itteniek részvételével a fejestalálkozók is továbbra is meg lennének tartva legalább évente egyszer. Az is egy jó dolog; oda is szívesen megyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák