Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borix

    őstag

    válasz Ba cy lus #89882 üzenetére

    Valamilyen szinten igazad van mert én is voltam úgy, hogy bementem az üzletbe és lekezelő volt a hozzáállás miközben a látszólag pénzes vevőt körbe zsongták, mondom ide sem jövök többet.
    Majd úgy alakult, hogy egy kábelt náluk tudtam megvenni, hogy közel voltak jó árban is volt, bementem körbe sem néztem megvettem a kábelt és azóta sem járok oda.
    Amit te akarsz venni az 110E a franciáktól 125E+ postaköltség.
    Nem kell variálni, nem fér bele az elveidbe a teszt ára akkor megveszed és mehet az apróra ha nem tetszik, mert gondolom egy újabb huzavonát már nem akarsz.
    Vagy megveszed kintről és oda küld vissza és tesztelgetheted napokig...
    Nem is pont a te termékedre de vannak még ott olyan termékek, hogy szépen kifizetik rá a teszt árat majd kintről berendelik 15-20+ ezer nyereséggel.
    pl muzix SMSL M200 120E, M400 394E - hifi-express M200 97,6E M400 280E szerinted hol fogják megvenni?
    Attól, hogy telerinyálod a fórumot elvekkel attól még mások örömmel élnek a teszt lehetőséggel, csak az a baj a te terméked pont fordítva van itthon olcsóbb de még teszt árral is olcsóbb az apróra kerül lehetőségtől is olcsóbb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák