Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces

    addikt

    sziasztok!

    szeretném az ősöreg erősítőmet kicsit modernizálni a tv miatt. van analóg kimenet a tv-n, de sajnos valami lehet az aljzattal, mert csak az egyik oldal megy. gondoltam, hogy bevetem az optikai kimenetet. rendeltem is amazonról egy dac-ot. egy ilyet: [link];
    működött is, viszont a jelszint az a béka segge alatt volt. az erősítőn az aux-ra dugtam. próbáltam kigúglizni a problémát, de max annyit találtam, hogy más is panaszkodik erre. a többiek, meg talán csak jól felcsavarják a hangerőt az erősítőn.. :DDD
    itt a topicban volt ajálnva a fiio d03k. viszont erre is találtam panaszt, hogy halk a kimenete. illetve a chip kb ugyanaz mint a többi gagyi 5-10 dollárosokban. van is egy logout bejegyzés róla.

    tudnátok ajánlani tipust ami biztosan kihajtja az erősítőt, költséghatékony, automatán elindul tápfeszültségre és nem megy tönkre 2 hónap után.
    gondoltam, hogy esetleg egy füllhallgató erősítőst esetleg bevállalnék, de végülis felesleges, mert jelenleg is válogathatnék - van az erősítőn is és a cd lejátszón is. valamint sosem hallgatok így zenét :DDD

    :)

Új hozzászólás Aktív témák