Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz Bodz #59310 üzenetére

    Köszi, csak azért kérdeztem, mert még valami olcsóbb, 10eFt körülibe lehet beneveznék, de sokkal többet nem igazán érne meg nekem.

    Polllen: nem a MomentDAC-hoz lenne, én is úgy tudom, hogy ahhoz sok értelme nem lenne.

    bkercso: természetesen nem vettem másik DAC-ot, nem is látnám értelmét másikat venni, mert szerintem a tiétek jelenleg az a szint, amit nem biztos, hogy emberi áron túl lehetne lépni. Itt inkább arról van szó, hogy a jelenlegi média lejátszó koax kivezetését váltanám ki XMOS-al, hátha lenne különbség. Na most ez azért jött elő nálam (megint), mert van nálam egy (számomra) elég komoly integrált erősítő (Vincent Audio SV-500), amiben elég jó a beépített DAC (PCM5100-as Texas Instruments típus), legalábbis az erősítőhöz passzol. Egyelőre nincs szó cseréről, de ki tudja mit hoz még a jövő. Majd ha lesz rá annyi idő és lehetőség, akkor el akarom dönteni, hogy maradjon az integrált erősítő vagy inkább a Hivox amp4me + MomentDAC. Majd amelyik hangzása jobban tetszik, az marad. :)

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák