Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz tildy #720 üzenetére

    Jaja :DDD
    Csülök pékné módra, vagyis hát ahogyan én szoktam tehát Jánoska módra:
    Csülök befaragva, megtűzdelve hagymával, én a biztonság kedvéért bekenegetem vörös, és fokhagyma krémmel is, ha van otthon kis bacon azt is bele lehet tűzdelni csaki használni fog neki, fűszerek, én amit találok rászóróm, bors, só, fűszerkeverék, kis oregánót is teszek rá, meg tényleg ez ízlés szerint megy kinek milyen ízek mennek, tehát a sült húra pakolható összes fűszerkeverékből lehet válogatni.Ezt berakni sütőbe fólia alatt és alacsony lángon lassan sütni kell, kb 10-15 percenként locsolgatni kell, olyan jó 2és fél 3 óra mulva mikor már jól megpuhult az egész akkor leszedni róla a fóliát és nagyobb lángon, olyan 5-10 percig hirtelen megpirítani, és kész is.Krumplival szoktam csinálni, amit a következőképpen teszek:Apróbb krumplik kellenek, héjában megfőzőm, majdnem teljesen, mikor ez megvan, leszedem a héját neki, és forró olajban megforgatom kicsikét hogy éppen csak megsüljön kicsikét.Ha ez megvolt mehet a tálalás.Jó hideg sörrel, vagy száraz mondjuk én nem szeretem a szárazat, tehát valami jóképességű fehér borral toljuk be az arcba, jó étvágyat mindenkinek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák