Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Helltak #90585 üzenetére

    Jó kis teló ez. Szerencsére a hype-olt márkákhoz képest nem kell a kutyának sem, így jó gyorsan zuhan az ára.

    Júliusban még 240 000 forintos telefonként tesztelte a mobilaréna, ahhoz képest olvastam, hogy te már mennyiért vetted. :C És úgy már mindjárt más szemmel néz rá az ember...

    A fotós tudásáról meg annyit, hogy szerintem a legkevesebb kompromisszumot ezzel köti az ember, és ezt teljesen komolyan gondolom.

    3 látószög, mindegyikkel tudsz raw-ban fotózni, de ha inkább automatán akarsz, akkor ott a szintén mindhárommal jól működő GCam. OIS nincs kispórolva, gyári app-ban focus peaking ha nem is létszükséglet, de szintén nem túl elterjedt dolog, ahogy a manual video sem. Vagy a mostanában itt sokat emlegetett 4K 60fps.

    Igazából nem tudom mit lehet még elvárni egy telefontól, vagy melyik nyújtana ennél többet (jó, a Huawei "Silky Water" módját még el tudnám viselni, de más nem nagyon jut eszembe).
    A poén amúgy az, hogy ezek az előző generációkra is igazak, kb annyi hogy a V40 előtt nem volt tele lencse bennük. Szerintem méltatlanul voltak a rosszabbak közé sorolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák