Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz gipsztigris #51053 üzenetére

    Én kivétel nélkül külföldi portálokon szoktam képeket keresni, ha éppen szempont a kamera.Itt csak a köszöngetésbe, önigazolásba futok bele. Ha vkinek az lenne elsődleges szempont, hogy bemutassa a kamera tudását, akkor venné a fáradtságot, hogy eltérő szituációkban mutassa meg a tudását és nem csak azért, hogy hátha végre már sikerül egy normális képet csinálnom, amiért elismerést is kapok mint a többiek.
    A facebookon láttam olyan csoportot, ahol pl kifejezetten igényes mobilos képek születnek és nem az a cél, hogy a többiek végre felfigyeljenek a folyamatos posztolgatásra, sőt aki ilyen célzattal oszt meg arra az admin is fel szokott figyelni.
    Nem kívánom én megzavarni az itteni tevékenységet, csak véleményt írtam arról, hogy a sablon, repetítiv képek megosztása és buksisimogatás várása, majd köszöngetések végtelen möbiusz-szalagja mellett azért a mobilfotózás többet érdemelne és talán azok is, akik valóban azért jönnek, jönnének ide, hogy a tartalom alapján tudjanak dönteni.
    Egyébként ezáltal értékelődik itt fel néhány mobilfotós tevékenysége, akik valóban figyelnek a részletekre.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák