Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Kezdem kiismerni a K Zoom-ot és egyre jobban szeretem. Én nem csodálkozom rajta, hogy EISA díjat kapott. Van benne potenciál rendesen. Csúszkákon állítottam, élesség -1 (ez nagyon kell neki) és telítettség +2. Kontraszthoz nem nyúltam. Egyébként minden automatán.

    Officers

    A K Zoom ereje (a téma szándékos, sznobulás felsőfokon :DDD ):

    zoom nélkül
    10x-es optikai
    10x-es optikai + 10x-es digitális => 20x-os zoom

    Az Samsung irodaházas képek asszem csúszkák nélkül készültek, csúszkákkal szerintem jobb a végeredmény, mert nekem kicsit túlélesít anélkül a szoftver, illetve egy kis színt még elvisel a gyári beállításokhoz képest.
    A 10x-es optikai zoom után lévő még 10x-es digitális zoom hatalmas húzás. És nem is romlik annyit a minőség, mint egy hagyományos digitális zoom esetén. Nem mondom, hogy veszteségmentes, de valahol a hagyományos digitális zoom és a veszteségmentes zoom között lehet féluton ez a fajta digitális zoom.

    Szerintem a Samsung valamit megértett a mobilfotózásból és összességében egy olyan fotós mobilgépet tett le az asztalra ami párját ritkítja.

    Széljegyzet: a bal szélen lévő mosás mértéke egyedi eset. Sajnos megy is miatta szervizbe.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák