Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *RLaci*

    addikt

    válasz TODI1111 #113447 üzenetére

    Szerintem engedd el...... Mi, akik jelen pillanatban 23U-t használunk, átlag emberek vagyunk, nincs értelme egy "felsőbbrendűvel" vitába szállni, aki minden fotó előtt megtörli a lencsét. Hozzáteszem én is mindig megtörlöm, illetve próbálok egyenes képet lőni, átlagosan is. Engem amúgy a kényszer visz bele az átlagosságba, 13. Pixel volt a 7es amit legutóbb használtam, kicsit néha bele unok, hiába a legjobbnak tartom rendszerileg, kamerailag még most is. És mivel Huaweiért nem adnék egy vasat sem, ahogy nagyon Xiaomiért sem, így le kellett süllyedjek a Samsungos átlagemberek sorába. Azt még megjegyzem, az állóképek minőségétől függetlenül, az eddigi legjobb telefonomat használom jelen pillanatban. Majd ősszel természetesen ránézek a P8-akra, ha jó lesz lehet vissza is megyek és akkor megint átlag feletti leszek. Bár aryon múltkor a P7 gyáriját is hányta rendesen, persze mert a 6os, 7es Pixel széria is igazából már egy Samsung telefon. Ja, csakhogy még átlagosabb legyek, a gcamot is letöröltem a faszba a telefonomról.

Új hozzászólás Aktív témák