Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz sh4d0w #8429 üzenetére

    Nézd, a technika megdöglend aztán kevéssé döglend meg, így fejlődik.
    Ez valami, olyan erőforrást gyártani ami aztán kőkemény terhelésen is bírja.
    Nem attól jó valami hogy qva drága, és nem is kell hányni a szemetet a világba, mert ezeket az ötvözeteket már nem csak úgy beolvasztják.

    Sztem tök jó törekvés az hogy ésszerűsítsenek, nem azért lassítanak mert nem bírja...ha nem bírja majd jobbra csinálják.
    Mit csinált Hamilton Monza-ban? Taposta az utolsó pillanatig...Aztán mennyire le lett érte hülyézve.
    ..vagy Interlagos-ban az előző évben, aztán mindenki milyen qva okos volt hogy ezt hogy kellett volna 'okosan' csinálni.

    A technika bírni fogja....az a dolga, nem kell 100 motorblokkot legyártani ahoz hogy jó verseny legyen, elég versenyzőnként 10.
    Az hogy miért unalmas...egyfelől sztem nem unalmas, aki annak tartja az nézzen mást.
    Én úgy gondolom nekem elég kényes ízlésem van, motorversenyek felől jöttem ahol láttam többször cserélődni az élen állót mint ahány kört mentek, mégis felkelek ha kell hajnalban és megnézem az F1-s futamokat, és nem jajongok hogy unalmas...én eseménytelennek szoktam jellemzően mondani, mert szeretem az autók mozgását. Mindegy.
    A lényeg hogy ebben a témában én nem tudok vitázni, mert nem gondolom hogy unalmas lenne, inkább a különböző szemléletben látom a véleménykülönbség magvát.
    :)

Aktív témák